Kdo jsme a čím se zabýváme

Jsme společnost, která vznikla roku 1999. Zpočátku jako sdružení podnikatelů a v roce 2005 se transformovala na společnost s ručením omezeným, zabývající se zejména podporou informačních technologií u zákazníka – komplexním outsourcingem IT.

Samozřejmostí je ale i poskytování souvisejících služeb, jako je konzultace a implementace informačních systémů, prodej a servis hardware, software, spotřebního materiálu, poskytování internetu, hostingu, tvorba www a poskytování konzultací v odvětvích IT. Sledujeme vývoj a novinky v našem oboru a naše poznatky implementujeme u zákazníků tak, aby byl provoz jejich IT procesů maximálně efektivní. Využíváme služeb kvalifikovaných pracovníků a vždy dbáme na spolupráci se zaměstnanci zákazníka.

Podpora je vždy poskytována individuálním přístupem a dle přání zákazníka. Vybrat si tak může např. nonstop hotline, webový helpdesk, podporu v cizím jazyce atd.

Doporučujeme si nás VYZKOUŠET.

Je možné se na nás obrátit v otázce vybudování nové sítě, převzetí stávající sítě, vybudování sítě bez následného provozování, ale i např. v otázce zbudování kamerového či jiného zabezpečovacího systému, telekomunikačního systému, tvorby a správy webových stránek atd.


logo - progresia